Talvelaager 2017

Taaskord pakkisime kogu koolipere punase bussi peale ning sõitsime Kärstnasse talvelaagrisse. Lume olemasolu talvelaagris oldi küll pikalt igatsetud ja loodetud, kuid saime hakkama ka ilma. Päike tuli välja just siis, kui hakkasime Viljandist Kärstna poole sõitma. 16711819_1015689968531516_8143255679805610243_n

Pakkisime asjad lahti ning suundusime õue matkama ja uisutama. Aga kõigepealt tegime ühe korraliku rivistuse.

Matkasime läbi pargi järveni ja jätsime uisutamishuvilised sinna tegutsema. Teine pool vapraid matkas üle põldude magava lõvi kujuni. Julgemad söandasid ka lõvi patsutama minna.

Pärast õuerõõme sõime ning puhkasime, lasime treppidest tagumiku peal alla. Aga ega talvelaager pole toas passimiseks, läksime taas õue ja seekord orienteeruma. Igas punktis ootas meid erinev ülesanne. Üks näide on piltidel.Mõtlemisülesanne: mis sõnumit üritavad õpilased edastada?

Päeva lõpetasime ilusa kontserdiga uhkes mõisasaalis. Ei tea, kas asi oli ilusas ümbruses või selles, et hoolimata pikast vahemaast olid paljud vanemad saanud meid vaatama tulla, aga õpilased esinesid väga julgelt, särasilmselt ja tormiline aplaus ei tahtnud kuidagi raugeda.

Aitäh Martinile ilusate piltide eest.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s